Merkato

Presidenti i Bocas: De Rossi, pas disa ditësh në Argjentinë

“Bisedimet po zhvillohen falë Nicola Burdisos, Daniele De Rossi dëshiron ta mbyllë karrierën duke luajtur për Boca Juniors dhe në ditët e ardhshme do të udhëtojë drejt Argjentinës”.

Këto janë fjalët e presidentit të Boca Juniors, Daniel Angelici, për mediet e vendit të tij në kuadër të merkatos. Mësohet se ikona e Romës do të mbajë fanellën me numër 16. Nuk konfirmohet, në fakt, nga klubi argjentinas se në kontratën e De Rossit ka një klauzolë largimi që në muajin janar.

Në rrethinat e stadiumit mitik, “Bonbonera”, janë shfaqur banderolat për kampionin e botës me Italinë në vitin 2006, që i urojnë “mirëseardhjen”.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency