Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Presidenti i Larissas pështyn yllin e Paokut

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur në fundin e sfidës mes Ael Larissas dhe Paokut të Selanikut e cila ka ndezur gjakrat mes palëve. Në sfidën e vlefshme për javën e 6-shtë të kampionatit grek, pas vërrshëllimës finale të arbitrit ka nisur një zënkë mes ish lojtarit të Napolit Omar El Kaddouri dhe presidentit të Larisas Alexis Kougias.

Për disa fjalë të tepërta të thëna nga ylli maroken i Paokut, numri 1 i Larissas e ka pështyrë, futbollistin dhe për të evituar një përplasje fizike mes tyre kanë ndërhyrë pjestarë të stafit teknik të klubit selanikas dhe gjithcka është mbyllur me kaq.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=32&v=HjAorE0FjqI

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Futboll

El Mundo Deportivo ka zbuluar një prapaskenë interesante që ka lidhje me Cristiano Ronaldon dhe Leo Messin. Sulmuesi portugez ishte ende pjesë e Real...

Kategoria Superiore

Supersport lajmëroi një javë më parë se Partizani e ka gjetur pasuesin e Xhuljano Skukës. Të kuqtë kishin shënjestruar sulmuesin e Trepca 89′, Christian...