Futboll

Presidentja e Ligës Franceze, letër UEFA-s: Tebas të ndalë sulmet, ose shihemi ne gjyq!

Presidentja i Ligës Profesioniste të Futbollit Francez, Nathalie Boy de la Tour, i ka dërguar një letër UEFA-s, nëpërmjet së cilës akuzon homologun e tij të Ligës Spanjolle, Javier Tebas, për deklaratat e tij rreth të ashtuquajturave “lojëra financiare” të PSG. “Këto deklarata, – shkruan Boy de la Tour në letrën që i është dërguar presidentit të UEFA-s, Ceferin, – janë ndërhyrje në funksionimin e Ligës Profesioniste dhe ofendojnë PSG dhe futbollin francez.” Boy de la Tour i është bashkuar protestës së Federatës Franceze të Futbollit, që i ka kërkuar Javier Tebasit të ndalë sulmet ndaj PSG, përndryshe, do të përballen në gjyq.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency