Ligue 1

Presidenti i Nices përjashton mundësinë e largimit të Patrick Vieira

“Patrick Vieira do të vazhdojë të qëndrojë te Nice edhe për sezonin e ardhshëm”. Këto ishin fjalët e presidentit të klubit francez, Gauthier Ganaye, i cili nxitoi ta blindonte 42-vjeçarin, duke i mbyllur kështu dyert Lyonit, që është vënë në kërkim të një trajneri të ri që pas deklaratave të Bruno Genesios, i cili theksoi se do të largohet në verë.

Numri 1 i Nice, Ganaye, e bëri të qartë se Vieira nuk do të largohet nga drejtimi i skuadrës, pasi gëzon besimin e të gjithëve dhe projekti që ata po ndërtojnë është afatgjatë. Aktualisht ekipi i drejtuar nga Vieira renditet në vendin e tetë me 48 pikë të grumbulluara.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency