Serie A

Presidenti i ri i Fiorentinës, konfirmon Montellan!

Mungonte vetëm zyrtarizimi por edhe ai ka ardhur. Vincenzo Montella është konfirmuar në stolin e Fiorentinës. Takimi me presidentin e ri Rocco Commiso në New York ka qenë pozitiv me ish-trajnerin e Milanit dhe Sevillas që ka marrë ok-in për të vazhduar aventurën e tij në krye të skuadrës vjollcë. Ka qenë vetë klubi i Fiorentinës që e ka zyrtarizuar lajmin. Montella po përjeton aventurën e tij të dytë në stolin e Fiores, dhe ka edhe 2 vite kontratë me skuadrën vjollcë, megjithatë pozitat e tij u lëkundën pas atij fundi sezoni katastrofik që zhvilloi skuadra, duke vënë në diskutim edhe mbijetesën në Serie A në javën e fundit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency