Serie B

Presidenti Zamparini pret vendimin e De Biasit për t’i besuar Palermon

Gianni De Biasi është kandidati kryesor për të marrë drejtimin e Palermos në Serinë B. Skuadra siciliane u mposht thellë 3-0 në transfertë nga Venezia, rezultat ky që e ka bindur presidentin Zamparini për të shkarkuar Burno Tedinon dhe për t’ia besuar menjëherë stolin e skuadrës ish-trajnerit të Shqipërisë.

Deri pak ditë më parë, De Biasi nuk ka qenë i bindur për të marrë përsipër rrezikun për të punuar me Zamparinin, i cili shquhet për shkarkimet e shpeshta të trajnerëve, por mund të ndryshojë mendim gatë orëve në vazhdim. Në pritje të vendimit që do të marrë De Biasi, po fiton kuota Roberto Stellone, edhe pse ka një marrëveshje me Venecian për sezonin e ardhshëm.

Orët në vazhdim do të jenë të nxehta në shtëpinë e Palermos. Mbetet për t’u kuptuar nëse ndryshimi në panikë do të jetë i menjëhershëm apo pas ndeshjeve të mesjavës.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency