Futboll

Pret Parmën e më pas Tottenhamin, Interi gati të ndezë “San Siron”

Stadiumi “San Siro” gati për të qenë i mbushur dhe i zjarrtë për ndeshjet në Serinë A e UEFA Champions League. Të shtunën, në orën 15:00, kundër Parmës, të marten, në 18:55, kundër Tottenhamit. Gjatë muajve shtator-tetor, zikaltrit do të bëhen gati për një shkundje të fortë, pasi në këtë periudhë do të luajnë 7 ndeshje në 21 ditë. Por, gjithsesi, tifozët nuk do të mungojnë. Për ndeshjen kundër verdhebluve, në Serinë, A priten 60 mijë tifozë, ndërkohë që për rikthimin në Champions, pas 6 vitesh mungesë, mund të jenë 70 mijë vetë ose akoma më shumë.
Parma nuk fiton në “San Siro” që prej vitit 1999, ndërkohë që Interi ka që në muajin prill pa fituar në shtëpi. Suksesi i fundit ka qenë kundër Cagliarit, me rezultatin 4-0, ku shënuan Cancelo, Icardi, Brozovic dhe Perisic.
Plot entuziazëm duken blerjet e fundit të zikaltërve, si Kwadwo Asamoah apo Balde Keita, të cilët mezi presin të lënë shenjën e tyre përpara tifozëve në stadiumin legjendar të “San Siros”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency