Serie A

Prezantohet Ancelotti: Te Napoli për të fituar

Në Dimaro ka nisur një cikël i ri për Napolin. Sot në mesditë është prezantuar përpara mediave trajneri i ri Carlo Ancelotti. Në fjalët e para të trajnerit nuk mungonte entuziasmi për këtë sfidë të re.

“Pranova ofertën e Napolit sepse ky klub besoi në cilësitë e mia. Pastaj doja të rikthehesha në Itali dhe kur gjeta një skuadër që dëshiron të rritet në nivelin teknik pranova menjëherë. Napoli më kënaq, ka një filozofi loje të ngjashme me timen si skuadër. E pranoj këtë sfidë me shumë entuziasëm”.

Përsa i përket objektivave Ancelotti është i qartë pavarsisht kundërshtarëve.

“Nuk është vetëm Juventusi. Futbolli italian ka treguar shumë pasiguri dhe në vitet e fundit titulli është vendosur vetëm në ndeshjet e fundit. Ne do të bëjmë rrugën tonë. Nuk jemi këtu për të bërë rolin e kukullës, duam të fitojmë dhe do ta nisim sezonin me objektivin për të dalë të parët nuk do të kënaqemi asnjëherë me vendin e dytë”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency