La Liga

Prezantohet Coutinho: I lumtur që do luaj me idhujt e mi

Philippe Coutinho është prezantuar në stadiumin e Barcelonës, ‘Camp Nou’, në praninë e mbi 8 mijë tifozëve. Presidenti Bartomeu ishte i pari që mori fjalën dhe prezantoi fantazistin brazilian, si yllin më të ri që i bashkohet katalanëve.

“Të gjithë tifozët e Barcelonës janë të lumtur që e kanë Coutinhon këtu. Nuk ishte aspak e lehtë, por dëshira e tij, kombinuar me durimin e qetësinë, ishin çelësi i suksesit të këtij transferimi”, u shpreh numri 1 i katalanëve.

Më pas fjala i takoi brazilianit, që foli për herë të parë si futbollist i Barcelonës dhe shprehu gjithë emocionet e tij.

“Transferimi te Barcelona është një ëndërr, pasi do të kem mundësi të luaj me idhujt e mi. Shpresoj të fitojmë gjithçka”, tha Coutinho.

Gjithsesi, për të parë Coutinhon në fushën e lojës do të duhet të presim rreth 20 ditë, kohë që i duhet brazilianit për të lënë pas dëmtimin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency