Formula 1

Prezantohet edhe McLaren, dominon portokallia

Heq mbulesën që e bënte jo pak enigamtike në prag të sezonit të ri edhe skuadra McLaren. Njëvendëshja MCL33, me të cilën do të garojë në vitin 2018, është dizenjaur ndryshe, me portokallinë e theksuar dhe të zezën, që revokon makinën e 50 viteve më parë.
Për herë të parë në 52 vite histori në Formula 1, McLaren do të ketë motor Renault. Skuadra britanike ka konfirmuar të njëjtët pilotë edhe për këtë sezon, me spanjollin Fernando Alonso dhe belgun Stoffel Vandoorne.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency