Bundesliga

Prezantohet Heynckes: Kam një plan për të rikapur majat

Bayern Munich prezanton Jupp Heynckes.Trajneri i cili me bavarezët fitoi tripletën në vitin 2013-të, theksoi se është gati për të drejtuar sërish kampionët e Gjermanisë dhe për të marrë trashëgiminë e lënë nga Italiani Carlo Ancelotti i cili u shkarkua nga detyra 10 ditë më parë. “ Dua të falenderoj Bayernin për besimin” deklaroi fillimisht 72-vjeçari. Më tej Heynckes shtoi: “ Jam në gjëndje shumë të mirë fizike dhe mendore, edhe pse po kalojmë një moment të vështirë jam i sigurtë se skuadra shumë shpejt do të tregojë në fushë një profil të ndryshëm. E kam tashmë një plan të qartë në mendje”, theksoi trajneri i bavarezëve.

Heynckes më pas thuri elozhe për futbollistët ndërsa shpjegoi edhe arsyet e rikthimit. “Skuadra ka potencial dhe shumë kualitet, por futbollistët duhet të fitojnë besimin e humbur. I detyrohem shumë Bayern-it pasi më dha mundësinë për tu bërë një trajner i madh dhe për këtë arsye u riktheva, shtoi në fund 72-vjeçari gjerman.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency