La Liga

Prezantohet Jovic, tifozët e presin me entuziazëm!(Video)

Entuzizëm në Madrid për prezantimin e Luka Jovic. Sulmuesi serb i blerë për 60 milionë euro nga Los Blancos pas sezonit fantastik që zhvilloi me fanellën e Eintracht Frankfurt, është prezantuar fillimisht para tifozëve të zjarrtë të Realit të cilët ishin të shumtë në shkallët e Santiago Bernabeut për të përshëndetur yllin e tyre të ri, ndërkohë që më pas Jovic u transferua në podiumin e nderit të stadiumit ku në praninë e presidentit Florentino Perez, drejtuesve të klubit, njerëzve të tij më të afërt dhe gazetarëve të shumtë tha fjalët e para si lojtar i klubit merengues.

Jovic u shfaq shumë i lumtur që është bërë pjesë e Realit, skuadrës me të cilën ka qenë tifoz që në fëmijëri. Talenti serb theksoi se do të përpiqet të shkruajë historinë me Los Blancos dhe të fitojë sa më shumë trofe, ndërkohë që presidenti Perez i uroi mirëseardhjen lojtarit duke nënvizuar se është krenar për Jovic pasi e di që sulmuesi nga tani e tutje do të mbajë veshur fanellën me të cilën flinte kur ishte i vogël.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency