Serie A

Prezantohet logoja e re e kampionatit italian

Sezoni 2018-2019 po përfundon, ndërsa Liga e kampionatit italian ka filluar të përgatisë detajet në lidhje me vitin tjetër futbollistik.

Kështu sot u prezantua edhe logoja e re e Serisë A, e cila sipas dizenjuesve, u përcaktua si “globale, moderne dhe ikonike”.

Ragù Communication është kompania që ka dizenjuar logon e re, në të cilën shfaqet një shkronjë “A”, si një diamant, me ngjyrën e kaltër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency