Formula 1

Prezantohet Red Bulli i ri RB14, pak detaje për rivalët

Skuadra e Red Bullit në Formula 1, zbuloi makinën e re RB14 që do të zbresë në pistë për garat e Botërorit të 2018-ës. Objektivi është të qenit kompetitivë me Mercedesin dhe Ferrarin për titullin kampion. Adrien Newey duket se ka vendosur të mbajë disa sekrete, për të mos u dhënë shumë pika referime rivalëve të Red Bullit. Verstappen dhe Ricciardo janë gati për të zbritur në pistë për testet e para të sezonit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency