Premier League

Prezantohet Rodri: Manchester City, skuadra ideale për të vazhduar karrierën

Pas firmës mbi kontratë dhe zyrtarizimit si blerje më e re e Manchester City-t, mesfushori spanjoll Rodrigo i cili i kushtoi arkave të Citiziens plot 70 milionë euro ka  thënë fjalët e tij të para si lojtar i kampionëve të Anglisë. “ Është një ëndërr për mua të jem këtu. Jam bërë pjese e një skuadre të mrekullueshme e cila drejtohet nga një staf teknik me persona fantastikë. Kam shumë gjëra për të mësuar dhe mendoj se Manchester City ishte skuadra ideale për të vazhduar karrierën. Jam krenar për atë çfarë kam arritur deri tani por dua të vazhdoj të punoj dhe të përmirësohem më shumë”, deklaroi Rodri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency