Premier League

Prezantohet Sanchez: Ja pse zgjodha Manchester United (Video)

Tani është zyrtarizuar gjithçka dhe Alexis Sanchez i është bashkuar Manchester Unitedit, ndërsa fantazisti armen, Henrich Mkhitaryan u transferua në Londër, te Arsenali.

Sulmuesi nga Kili u shpreh mjaft i lumtur që iu bashkua Manchesterit dhe tha se synon të bindë të gjithë me këtë transferim.

“Nuk mund të refuzoja mundësinë për të luajtur në ‘Old Trafford’ dhe për të punuar me Jose Mourinhon. Jam shumë i lumtur që iu bashkova njërit prej klubeve më të mëdhenj në botë dhe shpresoj t’u tregoj të gjithë tifozëve, pse drejtuesit vendosën të më blinin”, u shpreh Sanchez.

Nga ana tjetër, edhe Mkhitaryan ka shprehu gjithë kënaqësinë e tij, që tashmë do jetë pjesë e Arsenalit dhe do të ketë mundësi të luajë rregullisht, për trajnerin Arsen Wenger.

Jose Mourinho falënderoi armenin për kontributin e dhënë dhe tha se është I sigurt që ai do të shkëlqejë sërish te Arsenali.

https://www.facebook.com/manchesterunited/videos/10155458289752746/

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency