Europa League

Prishtina barazon pa gola në Luksemburg, kualifikimi vendoset në Mitrovicë

Prishtina luajti sot në Luksemburg ndeshjen e parë të vlefshme për eliminatoret e Ligës së Europës, ndërsa nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola ndaj vendasve të Fola.

Kryeqytetasit e Josës zhvilluan një ndeshje të mirë ndaj rivalëve modestë, por nuk arritën të gjejnë rrugën e rrjetës, ndonëse mundësitë nuk munguan.

Kualifikimi mbetet të vendoset tashmë javën e ardhshme, kur dy skuadrat do të luajnë ndeshjen e kthimit në stadiumin olimpik “Adem Jashari” të Mitrovicës.

Kujtojmë që Prishtina kaloi fazën paraeliminatore duke mposhtur skuadrën nga Gjirbaltari, Europa FC, me rezultatin total 6-1 (1-1 në Gjibraltar dhe 5-0 në Mitrovicë).

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency