Futboll

Prishtina bën goditjen e madhe, firmos me Besart Berishën!

Prishtina bën goditjen e madhe në merkato. Klubi kryeqytetas ka zyrtarizuar afrimin e Besart Berishës, sulmuesit të njohur me origjinë shqiptare që prej vitesh bënte karrierë në Australi. Berisha tashmë 36-vjeç do të kërkojë të lerë shenjë pikërisht te skuadra e qytetit të tij të lindjes Prishtina me të cilët do të synojë të fitojë titullin kampion në këtë sezon. Termat e kontratës dhe kohëzgjatja e saj nuk bëhen të ditura. Për Besart Berishën u përfol edhe për një kalim te Ballkani por Prishtina u tregua më konkrete dhe arriti ta bindte 36-vjeçarin që sëfundmi ka qenë pjesë e Western Sydney në elitën e futbollit Australian.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency