IPKO Superliga

Pritet prezantimi i Ibrahimit, Fetehaj shkon te Ballkani

Prishtina me shumë gjasa e ka mbyllur merkaton për edicionin e ri.  Tashmë mbetët vetëm prezantimi i mbrojtësit të rikthyer nga Partizani, Labinot Ibrahimi.

Liridon Fetahaj është futbollisti i fundit që ka ndërruar ambient, pasi me marrëveshje të dyanshme ka shkëputur kontratën, duke iu bashkuar skuadrës së Ballkanit. Fetahaj në edicionin e fundit 2018/19 ishte i huazuar te Liria, ndërsa gjatë një viti me fanellën bardhekaltër më 2017/18 ka regjistruar 28 paraqitje (14 zëvendësuar/10 zëvendësues), duke shënuar 2 gola (dygolësh me Vllazninë e Pozharanit në Gjilan) dhe duke asistuar 1 gol.

FC Prishtina e falënderon Fetahajn për kontributin e dhënë dhe i dëshiron suksese në vazhdim të karrierës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency