Kupa e Italise

Pritje madhështore për Atalantën dhe Berishën(Foto)

Pritje madhështore për Atalantën e Etrit Berishës nga tifozët në Bergamo, pas fitores historike në fushën e Napolit dhe kualifikimit të skuadrës në gjysmëfinalet e Kupës së Italisë.Mbështetësit zikaltër festuan deri natën vonë, për një mbrëmje që padyshim ishte e paharrueshme. Gëzim i kuptueshëm, edhe sepse skuadra e Gasperinit arriti të kalonte kryesuesisht e Serisë A, duke mposhtur të gjitha parashikimet dhe u kualifikua në gjysmëfinalet e Kupës ku mungonin prej 22 vjetësh.

Thirrje, fishekzjarrë, flakadanë dhe festë deri në orët e vona. Qindra tifozë i pritën lojtarët e tyre si heronj të vërtetë. Entuziazmi në Bergamo vazhdon, pas kualifikimit të ekipit në Europa League dhe ecurisë së jashtëzakonshme në arenën ndërkombëtare në gjysmën e parë të këtij sezoni.Etrit Berisha dhe lojtarët e tjerë zbritën nga autobusi dhe iu bashkuan turmës entuziaste. Ëndrra e Atalantës vazhdon, ndërsa tashmë në shënjestër është Borussia e Dortmundit në turin e 1/16 të Europa League.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency