Connect with us

Hi, what are you looking for?

Euro 2024

Probleme fizike për Courtois, portier largohet nga Kombëtarja dhe rikthehet në Madrid

Lajme aspak të mira për kombëtaren e Belgjikës.

Një nga emrat kryesorë të këtij ekipi, portieri Thibaut Coutois është detyruar që të largohet nga Kombëtarja, ndërsa ishte grumbulluar për eliminatoret e Euro 2024.

Lexo edhe: 

Portieri është detyruar që të kthehet në Madrid pasi ka shfaqur dhimbje në aduktor dhe nuk ishte në gjendje për të luajtur.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...