Serie A

Probleme muskulore për Nainggolan, pritet ndalesë një mujore

Vetëm dy javë dhe Radja Nainggolan u ndal për shkak të disa problemeve muskulore, ndërsa trajneri i Cagliarit do të duhet të bëjë planet për ndeshjen ndaj Parmës në fundjavë, pa mesfushorin belg.

Nainggolan ndërpreu stërvitjen ditën e sotme dhe nesër pritet të kryejë vizitat mjekësore të detajuara, por paraprakisht dyshohet se do të përballet me një ndalesë për afërsisht një muaj.

Mesfushori belg u huazua nga Interi te Cagliari këtë verë, por ashtu si te zikaltrit ku u shoqërua nga probleme të vazhdueshme muskulore, edhe në Sardenjë po përballet me të njëjtin fat.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency