Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

Probleme në shpatull, Bellingham mund të humbasë ndeshjen ndaj Braga-s

Real Madrid mund të bëjë pa Jude Bellingham në ndeshjen kundër Braga-s.

Anglezi pësoi një dëmtim në shpatull gjatë minutave të para të ndeshjes të së djelës ndaj Rayo Vallecanos.

Lexo edhe: 

Një problem që nuk e pengoi të përfundojë ndeshjen dhe që nuk shqetëson shumë stafin mjekësor, por ka gjasa që Ancelotti ta lërë të pushojë në mënyrë që të shmangë komplikimet.

Kështu, ndaj portugezëve të Braga-s, Reali do duhet të bëjë pa yllin e ri të ekipit.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...