Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Probleme në zemër, ish-lojtari i Liverpool rrezikon karrierën

Lucas Leiva ka shfaqur shqetësim në zemër. Ish-mesfushori i Liverpool dhe Lazio, tashmë pjesë e Gremio, është ndaluar të luajë, nga mjekët e klubit brazilian për shkak të problemeve me zemrën.

Më tej priten teste më të thelluara për të parë nëse 35-vjeçari do të jetë në gjendje të vazhdojë karrierën e tij sportive apo do duhet të ndalet me kaq.

Lajme të tjera

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka. Futbollisti...

Kombëtare

“La Casa de Quiz” mbërrin në shtëpinë më të famshme të mbarë Shqiptarisë, “Big Brother VIP2 Albania”. Gazetari i SuprSportit, Gjergji Stefa, kishte përgatitur...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...