Futboll

Probleme për kampionin e Europës, pezullohet për përfshirje në baste

Sulmuesi anglez Daniel Sturridge nuk po kalon një verë aspak të qetë, ndonëse e mbylli sezonin si kampion Europe me Liverpoolin.

Fillimisht ishin “The reds” që nuk i ofruan rinovim dhe e lanë të lirë për të gjetur një tjetër skuadër, ndërsa tashmë është pezulluar me 6 javë për shkelje të rregullave të basteve.

Sipas komisionit që e dënoi, Sturridge ka instruktuar të vëllanë, se si të luajë baste në lidhej me transferimin e tij te Sevilla, që nuk u realizua në muajin janar.

Vetë futbollisti nuk ka reaguar për këtë çështje, gjithsesi vlen të theksohet se pezullimi i tij 6-javor përfundon më 31 korrik dhe se deri atëherë Sturridge shpreson të ketë gjetur skuadrën e tij të re.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency