Kategoria Superiore

Problemet e Laçit, mungesa e përqendrimit dhe egoizmi

Laçi nuk e ka nisur në mënyrën e duhur Vitin 2018, pasi në momentin më të bukur skuadra e Gentian Mezanit nuk po arrin të marrë rezultatet e pritshme. Kurbinasit kanë treguar tjetër paraqitje me dy fytyra: të brishtë në kampionat dhe të fortë në Kupë. Humbja me Kamzën në sfidën e javës së 17-të ishte një këmbanë alarmi për bardhezinjtë, por që u harrua shumë shpejt nga suksesi në çerekfinalen e Kupës ndaj Luftëtarit.
Megjithatë, sfida e kampionatit ndaj Teutës riktheu edhe një herë problematikën e mungesës së përqendrimit. Ndaj një rivali që garon për mbijetesë nuk shkoi më shumë sesa barazimi pa gola. Ndaj “Djemve të Detit” u dallua qartë egoizmi i sulmuesve të Laçit, pasi Reginaldo në pjesën e parë dhe Uzuni në të dytën nuk shërbenin për njëri-tjetrin, duke kërkuar të merrnin lavdinë personale në një ndeshje të tillë.
Përpara është një transfertë e vështirë ndaj Partizanit, megjithatë përsa i përket përqendrimit, nuk duket të jetë problem për trajnerin Mezani, pasi rivali është një emër i madh për të gjetur karikimin e duhur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency