Kategoria Superiore

Problemet financiare, 4 klube rrezikojnë përjashtimin nga Superliga

Plot 4 klube të Kategorisë Superiore, Tirana, Vllaznia, Luftëtari dhe Flamurtari, rrezikojnë përjashtimin, nëse nuk shlyejnë detyrimet financiare deri më 31 korrik.

Ultimatumi ndaj tyre është dhënë nga Komiteti Ekzekutiv, që në mbledhjen e sotme ka vendosur të paralajmërojë klubet se nëse nuk do të shlyejnë detyrimet, atëherë nuk do të licencohen për të luajtur në Superiore.

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka ndërmend të veprojë me dorë të fortë në këtë drejtim, pasi sezonin e fundit u shfaqën probleme të shumta me pagesat e futbollistëve, ndaj do të përdorë kartën e licencimit, për të ndikuar në përmirësimin e këtij aspekti.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency