Connect with us

Hi, what are you looking for?

Katar 2022

Problemet me Deschamps, Benzema mund të mungojë në finalen e Katar 2022

Marrëdhëniet mes trajnerit të Francës, Didier Deschamps dhe Karim Benzema nuk janë aspak të mira ose të paktën kështu raportojnë mediet franceze.

Trajneri thuhet se nuk ka harruar se sulmuesi i Real Madridit nuk e ka falënderuar pas marrjes së “Topit të Artë”.

Të dy nuk e kanë dashur kurrë njëri-tjetrin dhe tashmë prezenca e Benzema në finale nuk është e sigurt.

Pogba dhe Nkunku kanë treguar tashmë se synojnë të shkojnë në Lusail për të mbështetur bashkëlojtarët e tyre, ndërsa Benzema ende jo.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...

Featured

Andrea Pirlo rikthehet të luajë futboll në moshën 44-vjeçare. Mediet italiane raportojnë se Pirlo do të luajë në Kings League, pas mbylljes së eksperiencës...