Kupa e Shqiperise

Problemet në Selman Stërmasi, Tirana ndaj Shkumbinit në Skënder Halili!

Me zgjidhjen e ngërçit dhe dhënien fund të bojkotit që zgjati thuajse 2 muaj, tashmë vëmendja e klubeve shqiptare shkon te futbolli i luajtur që do të startojë sezonin e ri këtë të dielë me ndeshjet e turit të parë të Kupës së Shqipërisë. Megjithatë në një vend si ky i yni problemet nuk kanë fund asnjëherë dhe për momentin problemet më të mëdha lidhen me stadiumet. Duke parë gjëndjen jo të mirë të fushës së stadiumit Selman Stërmasi, Tirana me shumë mundësi sfidën ndaj Shkumbinit do ta luajë në Skënder Halili. Në ditët e fundit, bardheblutë janë stërvitur në fushë me bar sintetik, dhe kjo ka sjellë jo pak shqetësime për lojtarët të cilët kanë hasur probleme fizike. E rëndësishme është që Egbo ka në dispozicion të gjithë grupin e futbollistëve me përjashtim të Elton Cale dhe Tirana do të kërkojë ta nisë sezonin me fitore ndaj Kukësit edhe pse fillimisht vëmendja do të jetë te sfida e kësaj të diele ndaj Shkumbinit që do të luhet në orën 13:30.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency