Kategoria Superiore

Progni: Teuta ambienti ideal, ëndërrojmë titullin kampion!(Video)

Goditja e sekondës se fundit të merkatos ishte befasuese me Gerhard Prognin që u largua nga Partizani për t’u rikthyer tek Teuta. Një lëvizje e papritur edhe për vetë protagonistin kryesor që pa kërkuar te ndezë asnjë polemikë, zbulon se nuk ka qënë thjesht dëshira e tij si u përfol në fillim, por një marrëveshje dypalëshe me drejtuesit e kuq.

Tek Teuta Progni ka gjetur një ambjent të ngrohtë, por më kryesorja lojtarë dhe një trajner cilësor, të cilët i kanë aftësitë për të bërë diferencën në Katergorinë Superiore.

Në të shkuarën 31-vjeçari ka veshur edhe fanellën e Kukësit, këtë fundjavë blutë do t’i ketë përballë dhe pavarësisht vlerësimit ka bindjen se buzqeshja në fund do ti takojë “djemve të detit”.

Teuta në këtë sezon po shikon me optimizëm nga horizonti europian, ky është objektivi, megjithëse ëndrra e mesfushorit shkon edhe përtej Europës.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency