Kombëtare

Programi i kuqezinjve, Edy Reja hap Kombëtaren për mediet

Edy Reja nuk ka asgjë të përbashkët me paraardhësin e tij te kuqezinjtë, Cristian Panucci. As që mund të krahasohen sa u përket karrierave respektive në fushën e trajningut. Nuk kanë ngjashmëri as në qasjen ndaj futbollistëve. Panucci dëshironte të “mbretëronte” në krye të kuqezinjve me dorë të hekurt, me prirje madje diktatoriale (kujtojmë përjashtimet e Cikalleshit dhe Strakoshës), duke mbajtur larg mediet sportive, ndërsa Reja e ka të qartë se shtypi s’mund të jetë tjetër veçse aleat në punën e tij.

Në programin stërvitor që do të ndjekin kuqezinjtë gjatë grumbullimit për dy ndeshjet e radhës me Islandën dhe Moldavinë, vihet re se prania e medieve do të jetë e përditshme, në çdo seancë stërvitore, 15 minutat e para, pa harruar dhe konferencat për shtyp.

Programi i Kombëtares:

E premte, 31 Maj

 • Konferencë për shtyp e dy lojtarëve në Tropikal, ORA 15.00
 • Seanca stërvitore në kompleksin Tropikal, ORA 16.30

(E HAPUR VETËM 15 MINUTAT E PARA PËR MEDIET)

 

E shtunë, 1 Qershor

 • Seanca stërvitore në kompleksin Tropikal, ORA 09.30

(E HAPUR VETËM 15 MINUTAT E PARA PËR MEDIET)

 • Konferencë për shtyp e dy lojtarëve në Tropikal, ORA 14.00
 • Ndeshje stërvitore Shqipëri – Shqipëri U-21, ORA 17.00

 

E diel, 2 Qershor

 • Nisja e skuadrës për në Frankfurt, ORA 08.00
 • Seanca stërvitore në Frankfurt, ORA 17.00

(E HAPUR VETËM 15 MINUTAT E PARA PËR MEDIET)

 

E hënë, 3 Qershor

 • Konferencë për shtyp e dy lojtarëve, ORA 13.30
 • Seanca stërvitore në Frankfurt, ORA 15.00

(E HAPUR VETËM 15 MINUTAT E PARA PËR MEDIET)

 

E martë, 4 Qershor

 • Konferencë për shtyp e dy lojtarëve, ORA 13.30
 • Seanca stërvitore në Frankfurt, ORA 15.00

(E HAPUR VETËM 15 MINUTAT E PARA PËR MEDIET)

 

E mërkurë, 5 Qershor

 • Konferencë për shtyp e dy lojtarëve, ORA 13.30
 • Seanca stërvitore në Frankfurt, ORA 15.00

(E HAPUR VETËM 15 MINUTAT E PARA PËR MEDIET)

 

E enjte, 6 Qershor

 • Nisja e skuadrës për në Rejkjavik, ORA 09.00
 • Seanca stërvitore në Rejkavik, ORA 16.30

(E HAPUR VETËM 15 MINUTAT E PARA PËR MEDIET)

 

E premte, 7 Qershor

 • Konferencë për shtyp e trajnerit Reja së bashku me kapitenin e skuadrës, një ditë përpara ndeshjes me Islandën, në stadiumin ku do të zhvillohet takimi, ORA 12.30
 • Seanca stërvitore, ORA 13.00

(E HAPUR, 15 minutat e para për medien)

 

E shtunë, 8 Qershor

Ndeshja zyrtare eliminatore për Grupin H, Euro 2020

ISLANDË – SHQIPËRI, ora 13:00 Ora lokale (15:00, ora Shqipërisë)

 

E diel, 9 Qershor

 • Seanca stërvitore në kompleksin Tropikal, ORA 11.30

(E HAPUR VETËM 15 MINUTAT E PARA PËR MEDIAT)

 • Konferencë për shtyp e dy lojtarëve në Tropikal, ORA 15.30
 • Seanca stërvitore në kompleksin Tropikal, ORA 17.00

(E HAPUR VETËM 15 MINUTAT E PARA PËR MEDIAT)

 

E hënë, 10 Qershor

 • Konferencë për shtyp e trajnerit Reja së bashku me kapitenin e skuadrës, një ditë përpara ndeshjes me Moldavinë, në kompleksin Tropikal
 • Seanca stërvitore zyrtare në kompleksin Tropikal

(E HAPUR, 15 minutat e para për medien)

 

E martë, 11 Qershor

Ndeshja zyrtare eliminatore për Grupin H, Euro 2020

SHQIPËRI-MOLDAVI, ora 20:45

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency