Ligue 1

Projekti i ri i Lyon fillon nga dy brazilianë!

Edhe nëse do të arrijë ta kualifikojë skuadrën në Champions League, Bruno Genesio do të largohet nga stoli i Olympique Lyon në fund të këtij sezoni, madje mediet kanë zbuluar edhe emrin e trajnerit të ri të skuadrës franceze. Bëhet fjalë për brazilianin Sylvinho. Ish-lojtari i Arsenalit, Barcelonës dhe Manchester City-t dha dorëheqjen nga detyra si trajneri i përfaqësueses olimpike të Brazilit U-23, pasi ka marrë një ofertë për drejtimin e Lyon të cilën e ka pranuar me kënaqësi. Ndryshime do të ketë edhe në kastën drejtuesve të klubit francez pasi ish-mesfushori brazilian Juninho Pernambucano do të emërohet drejtori i ri sportiv i Lyon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency