Merkato

Projektohet shkëmbimi Politano-Spinazzola, Mertens te Interi në verë!

Interi dhe Roma janë shumë afër një shkëmbimi të bujshëm. Matteo Politano pritet të transferohet te verdhekuqtë ndërkohë që në shkëmbim zikaltrit do të marrin Leonardo Spinazzolan. Me dëmtimin e Zaniolos, Roma ka nevojë për një lojtar në repartin e avancuar ndërkohë që Interi ka probleme në krah dhe Spinazzola do të ishte elementi i duhur për të përforcuar skuadrën e Antonio Contes. Nuk dihet ende se me çfarë formule do të bëhet ky shkëmbim por gjasat që të realizohet janë të mëdha. Ndërkohë iu referuar raportimeve që vinë nga Sportmediaset Dries Mertens do të jetë sulmuesi më i ri i Interit duke filluar që nga vera e ardhshme. Lojtari i cili është në skadencë kontrate me Napolin ka refuzuar të gjithë ofertat nga Kina dhe një nga Ëest Ham pasi dëshiron vetëm zikaltrit dhe mesa duket ka arritur akordin me Interin.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency