Merkato

Promes lë Ajaxin, rikthehet te Spartaku i Moskës!

Merr fund edhe aventura e dytë e Quincy Promes në Eredivisie. Sulmuesi holandez mbylli bashkëpunimin me Ajax të cilët pranuan ofertën nga Rusia të Spartak Moscow që në fakt do të jetë aventura e dytë e lojtarit me këtë skuadër. Promes luajti për 4 sezone në Rusi para se të transferohej te Sevilla në vitin 2018 dhe arriti të shkëlqente ndërsa tani klubi moskovit gjeti rastin më të mirë për t’a rikthyer atë me një ofertë prej 8.5 milionë euro e cila mund të arrijë në 11 milionë euro bashkë me bonuset.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency