Kategoria Superiore

Protesta e Opozitës shtyn Superioren, ja kur luhet java e 35-të!

Protesta e madhe që pritet të zhvillojë Opozita të shtunën ka detyruar Federatën Shqiptare të Futbollit të shtyjë me 24 orë të gjitha ndeshjet e javës së 35-të të Kategorisë Superiore të cilat ishin në program të shtunën në orën 16:30, ndërkohë që do të luhen të dielën në të njëjtën orë. Angazhimi i pjesës më të madhe forcave të rendit në protestën e Opozitës dhe frika nga ndonjë rrëmujë e mundshme ka ndryshuar kalendarin e kësaj jave me FSHF-në që nuk kishte rrugë tjetër vecse të shtynte me 24 orë të gjitha ndeshjet. Në ruandin e 35-të luhet Partizani-Kukësi, por vëmendja më e madhe do të jetë në sfidat Laçi-Tirana dhe Kastrioti-Teuta, ndërkohë që në fushë do të zbresë edhe Skënderbeu që pret në Korçë Luftëatarin. Nga ana tjetër Flamurtari do të marrë tre pikë në tavolinë ndaj Kamzës dhe do të ngjitet në kuotën 54 pikëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency