Ligue 1

PSG 4 gola në 45 minuta Toulouses, por shqetëson Mbappe

Paris Saint Germain bën detyrën përballë Toulouses, fiton 4-0, por humbet Kylian Mbappenë për arsye dëmtimi. Talenti francez qëndroi në fushë për 66 minuta më fushë, por për shkak të një problemi fizik u detyrua të dilte nga fusha kur rezultati ishte 2-0.

Në fakt, Toulouse rezistoi më së miri gjatë 45 minutave të para, por u shpartallua në fraksionin e dytë, teksa fillimisht shënuan Choupo-Motin dhe Goncalves (autogol).

Pak pas zëvendësimit të Mbappesë, PSG fitoi një 11-metërsh për prekje të topit e dorë nga një mbrojtës. Nga pika e bardhë gaboi një futbollist me eksperiencë si Angel Di Maria.

Gjithsesi, në minutat në vazhdim Choupo-Moting dhe Marquinhos vulosën rezultatin përfundimtar 4-0.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency