Ligue 1

PSG del me deklaratë zyrtare, Mbappe nuk largohet!

Deklarata e Kylian Mbappe në momentin e marrjes së çmimit si lojtari më i mirë i sezonit në Ligue 1, ka trembur jo pak drejtuesit e PSG të cilët kanë dalë me një komunikatë zyrtare ku kanë përgënjeshtruar zërat për një largim të mundshëm të yllit të ri francez nga Parc des Princes. Për Mbappe interesohet Reali i Madridit prandaj frika e një largimi të mundshëm ekziston ende te tifozët e Paris Saint Germain, sidomos pas fjalëve të 20-vjeçarit i cili u shpreh se sezonin e ardhshëm duhet të marrë më shumë përgjegjësi, te Psg ose diku tjetër. Gjithsesi sipas kampionëve të Francës Mbappe është i lidhur me një kontratë afagjatë dhe do të vazhdojë aventurën e tij në Parc des Princes.

Mbappe është i lidhur me ne edhe për të paktën 4 vite të tjera. Është e sigurt se do të jetë këtu në sezonin e ardhshëm. PSG dhe Mbappe kanë synimin e përbashkët për të shkruar historinë e futbollit europian”, shkruhet në deklaratën e Parisit.

Deklaratat e lojtarit mund të kenë qenë edhe si mesazh për drejtuesit e PSG, me Mbappen që kërkon të marrë më shumë përgjegjësi në skuadër dhe të jetë ai lideri i ekipit si në fushë ashtu edhe në çdo aspekt tjetër, teksa për momentin lojtari më i paguar është Neymar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency