Merkato

PSG djeg konkurencën, De Ligt drejt Kullës Eiffel!

Jo vetëm Barcelona, Juventus dhe Manchester United, pasi në garë për shërbimet e yllit të Ajaxit, Matthijs De Ligt është edhe Paris Saint Germain. Mund të jetë pikërisht talenti holandez goditja e parë e brazilianit Leonardo si drejtor sportiv i kampionëve të Francës. Duke iu referuar mediave të ndryshme PSG ka kaluar në pole position për të firmosur me De Ligt, duke mposhtur papritur konkurencën e Barçës, Juves dhe Manchester United, madje agjenti i lojtarit Mino Raiola ka udhëtuar drejt Parisit për të mbyllur sa më shpejt marrëveshjen. Kalimi i De Ligt te Paris Saint Germain mund të lirojë Marquinhos që pëlqehet shumë nga Juventusi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency