Ligue 1

PSG e skarcon, Ben Arfa pranë kalimit te Lille, e do Bielsa

Hatem Ben Arfa i ka ditët e numëruara te Paris Saint Germain. Sulmuesi francez që pas transferimit në Paris nuk ka patur asnjëherë shanse për të treguar vlerat në fushë madje ka dhe një betejë ligjore me klubin, por në janar do të luajë në një tjetër ekip francez.

Eshtë Marcelo Bielsa që ka bindur lojtarin për t’u transferuar te Lille ku mund të luajë vazhdimisht dhe pa presion. Drejtuesit parizien nuk do të bënin rezistencë për një lojtar që nuk ka zbritur asnjëherë në fushë këtë sezon me trajnerin Emery.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top