Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

PSG fiksohet me lojtarin e Mallorca-s, parizienët ofrojnë 22 milionë euro

Kang-In Lee është kthyer në një “fiksim” për PSG-në.

Francezët kanë nisur prej javësh kontaktet me lojtarin koreano-jugor dhe mediet franceze kanë raportuar se palët janë dakordsuar, por tani mbetet përgjigja e Mallorca-s.

Lexo edhe: 

Siç bëhet me dije, klubi spanjoll është tunduar nga oferta e fundit, e cila është 22 milionë euro dhe gjatë javës së ardhshme pritet edhe konkretizimi i transferimit.

22-vjeçari ishte pjesë Valencias deri në verën e vitit 2021, ndërsa mbylli sezonin e dytë me Mallorca-n.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...