Ligue 1

PSG fiton edhe me mungesa, ngjitet përkohësisht në krye

PSG regjistroi fitoren e 3-të sezonale dhe u ngjit përkohësisht në krye të Ligue 1, me pikë të barabarta 9 me Rennes. Skuadra pariziene mori një fitore të lehtë në sfidën që hapi javën e 4-t të kampionatit francez pasi mposhti 0-2 Metz në transfertë. Golat për PSG u realizuan nga Angel Di Maria dhe Choupo-Moting në pjesën e parë, me Metz që u përpoq të reagonte në fraksionin e dytë por nuk arriti të gjente golin. Kampionët në fuqi të Francës administruan në mënyrë perfekte avantazhin dhe pavarsisht mungesave të shumta në formacionin titullar morën një fitore me peshë. Falë goleavarazhit më të mirë është PSG që kryeson edhe pse me pikë të barabarta me Rennes që se ka luajtur ende ndeshjen e javës së 4-t.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency