Ligue 1

PSG fiton me dyshen Mbappe-Neymar, “buzëqesh” edhe Monaco

Paris Saint Germain e thellon sërish në 5 pikë avantazhin ndaj Marseille të vendit të dytë, ndërkohë që parizienët kanë edhe një ndeshje më shumë për të luajtur. Në Parc Des Princes në sfidën që mbylli javën e 16-të të Ligue 1, skuadra e Thomas Tuchel kaloi me shifrat 2-0 Nantes me një gol të Mbappe me finte në fillimin e pjesës së dytë dhe me një penallti të kthyer në gol nga Neymar dhe të fituar nga Icardi në minutat e fundit. U rikthye te suksesi ndërkohë Monaco që fitoi 1-2 në transfertën ndaj Toulouse me shifrat 1-2 me gola të Ben Yedder dhe Gelson Martins.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency