Ligue 1

PSG “fluturon” me dyshen Icardi-Mbappe!

Paris Saint Germain dhuron spektakël ndaj Marseille dhe shkëputet akoma më shumë në krye të Ligue 1. Në Parc des Princes parizienët e Thomas Tuchel fituan me rezultatin e thellë 4-0, gola që u shënuan të gjithë në pjesën e parë për meritë të Mauro Icardit dhe Kylian Mbappe që realizuan nga dy herë edhe pse një meritë të padiskutueshme e kishte Angel Di Maria me 3 asiste. Kjo ishte fitorja e 9-të në 10 ndeshjet e fundit për PSG në të gjitha kompeticionet dhe 4-ta radhazi në kampionat. Me suksesin në klasiken ndaj Marseille, PSG u ngjit në kuotën e 27 pikëve, 8 më shumë se Nantes e vendit të dytë.

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency