Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

PSG, gati të ndërhyjë me prepotencë për Harry Kane

Bayernit i soset durimi për Kane
Bayernit i soset durimi për Kane

Harry Kane duket se është gjithnjë e më pranë Bayernit në Bundesligë, por transferimi në Gjermani nuk është mbyllur ende.

Bashkëshortja e sulmuesit të Tottenhamit është parë në kryeqendrën e Bavarisë, Mynih, ku, sipas “Bild”, ka kërkuar shtëpi dhe shkolla për fëmijët e çiftit, por në orët e fundit është futur fuqishëm në valle PSG.

Sulmuesi nuk ka vendosur përfundimisht se çfarë do të bëjë, por një gjë është e sigurt: klubi londinez kërkon 100 milionë euro për kartonin e tij.

Lexo edhe:

Edhe për Kane mund të kemi një ankand, pasi parizienët, me lamtumirën e mundshme të Mbappesë, mund të bëjnë një ofertë më  të mirë se bavarezët për sulmuesin e “Tre Luanëve”.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...