Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

PSG gjen “zëvendësuesin” e Donnarumma-s në Itali

Paris Saint-Germain po mendon për Guillermo Ochoa si zëvendësuesin Gianluigi Donnarumma ose thënë ndryshe si portierin e dytë, pas aksidentit të rëndë të Sergio Rico.

Sipas raportimeve të medieve meksikane, Ochoa është shumë pranë rinovimit me Salernitana-n pas gjashtë muajsh bashkëpunim.

Lexo edhe: 

Megjithatë duket se 37-vjeçari ka tërhequr vëmendjen e PSG-së, që duket se është gati të nisë nga puna për ta afruar meksikanin.

Lajme të tjera

La Liga

Eric Garcia u detyrua të largohej nga Barcelona këtë merkato teksa u transferua te Girona me anë të formulës së huazimit. Pasi debutoi me...

Legjionarët

30 mijë tifozë polakë në stadiumin ‘Wojska Polskiego’ të Varshavës, thërrasin në kor emrin e Ernest Muçit, i cili bëri një 70-minutësh për kornizë...

Kombëtare

Kushtojnë shtrenjtë flakadanët e hedhur në fushë në fillim të ndeshjes me Poloninë nga tifozët kuqezi, duke shkaktuar ndërprerjen e ndeshjes për disa minuta....

Kombëtare

Shtatori kuqezi sjell një rekord të ri për Shqipërinë edhë në renditjen botërore të FIFA-s. Falë barazimit në Pragë me Çekinë dhe fitores ekzaltuese...