Merkato

PSG kërkon të bëjë “pazar” te Dortmundi

Raphael Guerreiro mund të rikthehet në Francë, aty ku shpërtheu si lojtar, por tashmë në një klub të madh. Mbrojtësi portugez nuk ka rinovuar kontratën që skadon pas një viti me Dortmundit dhe pritet që në verë të marrë rrugën drejt Paris Saint Germain, që e ndjek prej kohësh.

Pavarësisht dëmtimeve të shpeshta, 25-vjeçari admirohet nga Tuchel, që e shikon si përforcimin ideal për krahun e majtë. Marrëveshja mund të arrihet për vetëm 20 milionë euro, pasi futbollistit i ka mbetur vetëm një vit kontratë dhe mund të largohet me parametër zero nëse verdhezinjtë nuk e shesin gjatë verës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency