Ligue 1

PSG kompleton mesfushën, merr një senegalez

Pas Ander Herrera dhe Pablo Sarabias, Paris Saint Germain kompleton mesfushën me një tjetër goditje. Kampionët e Francës kanë arritur akordin me Everton për të blerë kartonin e Idrissa Gueye. Mesfushori senegalez ka mbrritur në Paris dhe të hënën do të zhvillojë vizitat mjekësore përpara se të hedhë firmën mbi kontratën që do ta lidhë me PSG. Për futbollistin afrikan, parizienët kanë derdhur në arkat e Everton shumën e 30 milionë eurove.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency