Kupa e Frances

PSG kursehet ndaj Caen, kualifikohet edhe Lille

Paris Saint Germainn kualifikohet në fazën e 1/16-ave të Kupës së Francës teksa triumfoi me rezultat minima në fushën e Caen, ku vendosi një gol i shënuar nga Moise Kean në fillim të pjesës së dytë, i shërbyer nga Neymar.

Duke parë dhe forcën e kundërshtarit, që militon në Ligën e Dytë, Pochettino kishte lënë në stol disa nga titullarët, ku spikatnin Marquinhos dhe Mbappe, që u hodhën në fushën në pjesën e dytë, më shumë për të marrë ngakesë fizike.

Kualifikohet edhe Lille, që gjithashtu u mjaftua me një gol, të shënuar nga Cama brenda çerekorërshi të parë të takimit, për të eliminuar Dijonin.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency