Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

PSG mendon riformatimin e skuadrës, kërkon ta fillojë me Bernardo Silva dhe Osimhen

Paris Saint-Germain po mendojë që rikrijojë skuadrën pas eliminimit nga Champions League, ndërsa emrat që ka pikasur janë Bernardo Silva i Manchester City-t dhe Osimhen i Napoli-t.

Sipas raportimeve nga Anglia, portugezi, pavarësisht kontratës së tij me Manchester Cityn që skadon në vitin 2025, duket se prej disa kohësh ka qenë afër ndryshimit të fanellës.

Lexo edhe:

Ndërsa për nigerianin Napoli nuk do ta kishte problem ta privonte veten nga largimi i tij,nëse në këmbim do të merrte 100 milionë euro, shifër që i ka vendosur kartonit të sulmuesit.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Champions League

Skandal me gjyqtarin Szymon Marciniak, i caktuar për të drejtuar finalen e Champions League mes Manchester City-t dhe Interit, që do të luhet më...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...