Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

PSG mendon seriozisht për Hernandez, nisin kontaktet e para

Lucas Hernandez në “orbitën” e Paris Saint-Germain.

Francezët kanë nisur bisedimet me mbrojtësin e Bayern Munich, ndërsa siç raportojnë mediet franceze, Lucas është dakordsuar me parizienët.

Lexo edhe:

Bavarezët ende nuk kanë dhënë konfirmimin edhe pse, mbrojtësit i skadon kontrata në verën e vitit 2024 dhe Hernandez ende nuk ka rinovuar.

27-vjeçari ka vuajtur dëmtimet e shpeshta këtë edicion, ndërsa u bashkua me Bayern në verën e vitit 2019-ës, por tani duket se rrugët do të ndahen.

Lajme të tjera

Futboll

Vinicius Junior ka përfunduar në shënjestrën e ish-futbollistit brazilian, Carlos Alberto Gomes, i njohur si Pintinho. Ky i fundit që ka bërë karrierë në...

Euro 2024

Një përplasje e rëndë ndodhi në ndeshjen Skoci-Hungari, me lojtarin e hungarezëve Barnabas Varga që ka rënë pa ndjenja në tokë pas tronditjes së...

Kombëtare

Armando Broja do të largohet nga Chelsea këtë verë. Për sulmuesin ka patur oferta nga disa skuadra europiane, por SuperSport mëson ekskluzivisht nga burime...

Euro 2024

Trajneri i Spanjës, Luis De La Fuente tha për mediet në prag të ndeshjes ndaj Shqipërisë që luhet këtë të hënë për llogari të...